ΣΥΛΛΟΓΟΣ Γ & Κ

Χριστουγεννιάτικες Εκδηλώσεις Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου Δημοτικού Σχολείου Πύργου, διοργανώνει   Χριστουγεννιάτικο Bazzar την Κυριακή 8 Δεκεμβρίου 2019 και Χριστουγεννιάτικη Γιορτή την Κυριακή στις 15 Δεκεμβρίου 2019 στο χώρο του σχολείου.

Ανακοίνωση Συλλόγου

Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου Δημοτικού Σχολείου Πύργου

Πρόσκληση Σε Χριστουγεννιάτικες Εκδηλώσεις

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες, σας καλούμε στις Χριστουγεννιάτικες Εκδηλώσεις του Συλλόγου μας που διαμορφώνονται ως εξής:

1. Χριστουγεννιάτικο bazaar με χειροποίητες δημιουργίες το οποίο θα γίνει την Κυριακή 8 Δεκεμβρίου 2019 στις 10:00 π.μ. έως 20:00 μ.μ. και
  2. Χριστουγεννιάτικη Γιορτή με την διασκεδαστική ομάδα Konstantin & πολλές εκπλήξεις, η οποία θα γίνει την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 στις 17:30 μ.μ.

**Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 στα πλαίσια της Χριστουγεννιάτικης Γιορτής θα υπάρξει μπουφές με γλυκά και αλμυρά ορεκτικά. Η βοήθειά σας στην προσφορά οποιουδήποτε ορεκτικού θα ήταν πολύτιμη για εμάς.

περισσότερες πληροφορίες στο facebook