Ανακοινώσεις,  ΣΥΛΛΟΓΟΣ Γ & Κ

Ευχαριστίες Συλλόγου Διδασκόντων

Ο Διευθυντής και τα μέλη του Συλλόγου Διδασκόντων του Σχολείου μας εκφράζουμε τις θερμές μας ευχαριστίες στην πρόεδρο και τα μέλη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων για την άριστη συνεργασία και τη στήριξή τους κατά τη διάρκεια όλης της σχολικής χρονιάς.

Ιδιαίτερα ευχαριστούμε για τη βοήθειά τους στον τομέα της εθελοντικής εργασίας που συνέβαλε σημαντικά στον εξωραϊσμό και καλλωπισμό του σχολικού κτιρίου και του προαυλίου χώρου,για τη συνεισφορά τους στην οργάνωση της βιβλιοθήκης της τάξης των Αγγλικών και για τις επιμορφωτικές τους πρωτοβουλίες και δράσεις στον τομέα του σχολικού εκφοβισμού.

Επίσης σημαντική ήταν η βοήθεια και η συνεισφορά τους στην επιτυχία της κινητικότητας Erasmus που έγινε στο σχολείο μας.

Ο Δ/ΝΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ ΤΟΥ 2ου Δ.Σ. ΠΥΡΓΟΥ